Parkeerplaatsen langs Hamburg opgeheven voor betere doorstroming Harmonielaan
Dinsdag 30 mei 2017 (51 sec)
BARENDRECHT – De gemeente heeft besloten om auto’s niet langer langs de Hamburg te laten parkeren. Momenteel wordt er op deze locatie gewerkt aan de aanleg van een rotonde, dit moet de openstelling van de onderdoorgang bij de A29 mogelijk maken.
Tot voor kort mochten automobilisten langs een deel van de weg parkeren aan de Hamburg.
Doorstroming Harmonielaan
“Om de gewenste doorstroming op de Harmonielaan te kunnen garanderen worden de parkeerplaatsen gelegen aan de Hamburg, welke in het verleden zijn aangelegd voor het daar gelegen zwembad, verwijderd. De parkeerplaatsen zijn bedoeld als overloop tijdens piekuren van het bij het zwembad behorende parkeerterrein. Gezien de terugloop van het aantal bezoekers is het niet noodzakelijk deze plaatsen nog elders te compenseren“, zo valt te lezen in het verkeersbesluit dat ervoor moet zorgen dat parkeren niet langer is toegestaan.
Het besluit is nog niet officieel in werking is getreden (er kan nog tot 25 juni bezwaar tegen worden gemaakt), maar de borden die de parkeerplaatsen aangeven (E8) zijn inmiddels al wel weggehaald.
Foto: Google Streetview
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025