Festival CultuurLocaal 2017 in De Baerne
Zaterdag 18 februari 2017 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vandaag (Zaterdag 18 februari 2017) vond in de Baerne ‘Festival CultuurLocaal’ plaats: een dag vol muziek en theater door leerlingen en docenten van CultuurLocaal. Vanmiddag (Zaterdag 18 februari 2017) om 14:00 uur werd het festival geopend in de grote zaal van de Baerne. Hier kreeg het publiek een try-out te zien van de nieuwe kindervoorstelling ‘CoolCast’, een voorstelling die de komende tijd kan worden bezocht door klassen van basisscholen.
Verspreid over de dag waren er diverse optredens, concerten en mogelijkheden om muziekinstrumenten uit te proberen.
CultuurLocaal
CultuurLocaal ging in januari van 2016 van start met muziek en cultuurlessen in Barendrecht nadat ToBe failliet was gegaan. De stichting telt inmiddels meer dan 500 leden. Alle niveaus van muziek en cultuuronderwijs zijn vertegenwoordigd bij CultuurLocaal. Augustus 2016 is er ook begonnen met het aanbieden van muzieklessen in Carnisselande.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Auto uitgebrand na explosie aan de Bachlaan
Maandag 26 oktober 2026
-
100 kilo cocaïne en 8 aanhoudingen bij inval aan de Gebroken Meeldijk
Dinsdag 20 oktober 2026
-
Man steekt vuurwapen in mond, politie schiet man in been bij de Oude Maas
Maandag 19 oktober 2026
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026