Mantelzorgers in het zonnetje gezet tijdens Dag van de Mantelzorg
Dinsdag 15 november 2016 (48 sec)
BARENDRECHT – Donderdag 10 november jl. werden mantelzorgers uit de BAR-gemeenten in het zonnetje gezet tijdens de jaarlijkse Dag van de Mantelzorg. Het podium voor deze dag was Abel Tasman te Poortugaal.
De mantelzorgconsulenten uit Barendrecht, Albrandswaard en Ridderkerk hadden voor deze dag een mooi programma gemaakt, waarin volop ruimte was voor creativiteit en ontspanning. Er werd geschilderd op steigerhout. Er werden prachtige boeketten samengesteld. Leerlingen van het Albeda College hebben mantelzorgers verwend met een manicurebehandeling. In de kelder van de sfeervolle locatie was er gelegenheid om met de voetjes van de vloer te gaan. Kortom, een volle middag waarin de zorg even losgelaten kon worden.
Steunpunt
Mantelzorgers worden soms volledig in beslag genomen voor de zorg voor een naaste. In de BAR-gemeenten kunnen mantelzorgers gebruik maken van de ondersteuning van de Steunpunten Mantelzorg. In Barendrecht zijn de consulenten Marja Sterk en Sandra van Deuzen degenen het ondersteuningsaanbod vorm geven. Meer weten? Neem dan contact op via mantelzorg@kijkopwelzijn.nl of 0180-691801.
Recent nieuws
-
FOTO’S: Jeugd op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 4 oktober 2025
-
Woonwinkel Haco opent nieuwe winkel in Barendrecht
Vrijdag 3 oktober 2025
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025