30 juni: Inloopavond Voorlopig Ontwerp uitbreiding MCD supermarkt
Donderdag 23 juni 2016 (1 min)
BARENDRECHT – Donderdag 30 juni vindt in de Triomfatorkerk (Gebroken Meeldijk 150) een inloopavond plaats. Tijdens deze avond toont de gemeente het Voorlopig Ontwerp voor de gewenste uitbreiding van de MCD, dat in samenspraak met de klankbordgroep tot stand is gekomen.
U kunt op 30 juni tussen 19.00 uur en 21.00 uur op elk gewenst moment binnenlopen. Er worden geen centrale presentaties gehouden.
Klankbordgroep
Op 30 juni kunt u het voorlopig ontwerp bekijken en vragen stellen aan vertegenwoordigers van de klankbordgroep. In de klankbordgroep zitten vertegenwoordigers namens de omwonenden, de dr. Schaepmanschool, de firma Boon (MCD), de firma Lanvas (Vastgoed) en de gemeente. Momenteel wordt er nog gewacht op de uitkomsten van het akoestisch onderzoek. Omdat de gemeente de informatieavond niet over de grote vakantie heen willen tillen en graag uw mening hoort, tonen zij u op 30 juni alvast het Voorlopig Ontwerp.
Voorlopig Ontwerp bekijken
Mocht u op 30 juni verhinderd zijn, dan kunt u het Voorlopig Ontwerp vanaf vrijdag 1 juli tot en met vrijdag 8 juli in de MCD bekijken. Eventuele vragen en op- en aanmerkingen kunt u op een antwoordformulier schrijven en inleveren bij de kassa. Ook tijdens de inloopavond is het mogelijk om uw reactie achter te laten. In het najaar informeren de gemeente over het vervolgproces.
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026