6 juli: Activiteiten voor kinderen tijdens Rabo Zomerspelen bij De Kleine Duiker
Donderdag 23 juni 2016
(44 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Op woensdag 6 juli organiseert de Buurtsportcoach Barendrecht, samen met kinderboerderij de kleine duiker, de Rabobank zomerspelen. De middag start om 15.00 op de locatie van Kinderboerderij de kleine duiker. De gehele middag zijn er diverse sport en spelactiviteiten waar aan kan worden deelgenomen.
Zo kan er gebruik gemaakt worden van de kano’s (let op, diploma verplicht), zijn er diverse sportactiviteiten en kan je speuren en boogschieten! Om 17.00 eindigt de middag met een prijsuitreiking, was jij deze middag het sportiefst, of ben je een kanjer in buitenspelen? Dan is deze prijs misschien wel voor jou!
Meedoen
Aanmelden voor deze middag is niet nodig, je mag samen met je broertje/zusje of vriendje/vriendinnetjes komen meedoen! Let op, kom wel op tijd. Deelnemen is mogelijk van 6 tot 12 jaar. Meer informatie krijg je via buurtsportcoach@kijkopwelzijn.nl
Deze middag wordt mede mogelijk gemaakt door de Buurtsportcoach en Rabobank Ridderkerk Midden-IJsselmonde.
Recent nieuws
-
Gewapende beroving in Park Buitenoord, politiehelikopter zoekt mee naar daders
Dinsdag 20 april 2021
-
18- 23 april: Avond- en nachtelijke werkzaamheden aan de 1e en 2e Barendrechtseweg
Zondag 18 april 2021
-
Jongen (16) overleden door ontploffing in woning aan de Rietgors
Zaterdag 17 april 2021
-
16-jarige overleden bij incident in woning aan de Rietgors, drie minderjarigen aangehouden
Vrijdag 16 april 2021
-
Vuurwapens, 5kg cocaïne, taser en €150.000 aangetroffen bij onderzoek in woning aan de Wilgenwede
Vrijdag 16 april 2021