Gentlemen’s Ride op zaterdag 29 augustus
Dinsdag 4 augustus 2015 (45 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 29 augustus vindt de Gentlemen’s Ride van Barendrecht weer plaats: een ludieke fietstocht voor de heren! De Gentlemen’s Ride is een evenement voor echte Heren waarin fietsen, borrelen en mannenvermaak centraal staat.
Om 15:00 uur starten tientallen gents in klassieke “heerenkostuums” vanaf de Middenbaan (gemeentehuisplein) aan hun rondrit op de fiets. Bekijk hier de sfeerimpressie van de editie van vorig jaar.
Fietstocht
Tijdens de fietstocht zullen er diverse tussenstops worden gemaakt. Dit jaar zal dat gebeuren bij: Brasserie Vrijenburg (Barendrecht), Abel. Restaurant (Poortugaal) en in Rhoon bij Rhoon Golfcenter.
Aanmelden
Wie mee wil rijden met de De Gentlemen’s Ride kan zich aanmelden via deze website. De kosten bedragen €25 per persoon, dit is inclusief 3 drankjes en een maaltijd.
De fietstocht is uitsluitend voor heren maar iedereen is van harte welkom om na afloop aan te sluiten. Voor €7,50 per persoon eet iedereen gezellig mee! Alleen borrelen? Iedereen is van harte welkom!
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025