Gentlemen’s Ride op zaterdag 29 augustus
Dinsdag 4 augustus 2015 (45 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 29 augustus vindt de Gentlemen’s Ride van Barendrecht weer plaats: een ludieke fietstocht voor de heren! De Gentlemen’s Ride is een evenement voor echte Heren waarin fietsen, borrelen en mannenvermaak centraal staat.
Om 15:00 uur starten tientallen gents in klassieke “heerenkostuums” vanaf de Middenbaan (gemeentehuisplein) aan hun rondrit op de fiets. Bekijk hier de sfeerimpressie van de editie van vorig jaar.
Fietstocht
Tijdens de fietstocht zullen er diverse tussenstops worden gemaakt. Dit jaar zal dat gebeuren bij: Brasserie Vrijenburg (Barendrecht), Abel. Restaurant (Poortugaal) en in Rhoon bij Rhoon Golfcenter.
Aanmelden
Wie mee wil rijden met de De Gentlemen’s Ride kan zich aanmelden via deze website. De kosten bedragen €25 per persoon, dit is inclusief 3 drankjes en een maaltijd.
De fietstocht is uitsluitend voor heren maar iedereen is van harte welkom om na afloop aan te sluiten. Voor €7,50 per persoon eet iedereen gezellig mee! Alleen borrelen? Iedereen is van harte welkom!
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025