Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025 (1 min, 44 sec)
BARENDRECHT – Op dinsdagavond 22 april 2025 gaat de kermis van Barendrecht voor het eerst dit jaar weer open. De kermis zal grotendeels hetzelfde verlopen als vorig jaar: De attracties staan op beide kanten van het gemeentehuisplein en de Binnenlandse Baan is hier gedurende de hele kermis (+op en afbouw) afgesloten.
Eerdere jaren was de kermis 9 dagen per jaar geopend in Barendrecht, vorig jaar waren dit nog maar 5 dagen. In 2025 gaat de kermis weer ietsjes korter open: vier en een halve dag. De opbouw is op dinsdagochtend/middag 22 april, maar diezelfde avond gaat de kermis tussen 18:00 en 23:00 uur voor het eerst open. Net als vorig jaar zal er beveiliging op de kermis zijn en staat er een hek om het terrein met een vaste in/uitgang.
Openingstijden
- Dinsdag 22 april : 18.00 – 23.00 uur (overdag is de opbouw)
- Woensdag 23 april : 13.00 – 23.00 uur
- Donderdag 24 april : 13.00 – 23.00 uur
- Vrijdag 25 april : 13.00 – 23.00 uur (De weekmarkt staat eenmalig op het parkeerterrein tussen de Meester Lohmanstraat en het Achterom, aan de kant van de Lindehoevelaan.)
- Zaterdag 26 april: 10.00 – 23.00 (Koningsdag – omdat 27 april dit jaar op een zondag valt)
De kermisexploitant neemt dagelijks een half uur voor sluiting een “cool down” periode. Dit betekent dat de muziek dan zachter wordt gezet. De bezoekers hebben de gelegenheid hun activiteit af te maken en het terrein tot een half uur na sluiting te verlaten.
Op Koningsdag vanaf 23:00 tot 1 uur ‘s nachts zal de eerste afbouw plaatsvinden. Op zondag na 13:00 uur mag er worden doorgegaan met de afbouw.
Binnenlandse Baan
De Binnenlandse Baan wordt voor de duur van de kermis afgesloten ter hoogte van het kruispunt 1e Barendrechtseweg/Binnenlandse Baan tot aan de uitrit woningen Binnenlandse Baan 4 t/m 18. De kermis wordt opgesteld op de parkeerterreinen aan weerszijden van de Binnenlandse Baan. Er kan tijdens de kermisperiode niet geparkeerd worden op deze parkeerterreinen. De woningen Binnenlandse Baan 4 t/m 18 blijven bereikbaar via het Onderlangs.
De wijk Noord 1/Rivierenbuurt is tijdens de kermis bereikbaar via de 1e Barendrechtseweg/Scheldestraat. Het verbod om linksaf te slaan vanaf de 1e Barendrechtseweg naar de Scheldestraat is tijdens de kermisperiode niet van kracht. De uitrit van de Lekstraat naar de Binnenlandse Baan is afgesloten.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025