GGD start op donderdag 13 mei met vaccineren in Bongerdhal
Vrijdag 7 mei 2021 (1 min, 2 sec)
BARENDRECHT – De GGD start volgende week donderdag (Hemelvaart) met het vaccineren op de locatie Bongerdhal in Barendrecht. In eerste instantie had de GGD gepland in april te starten in Barendrecht, maar een woordvoerder van de GGD heeft aan BarendrechtNU bevestigd dat op donderdag 13 mei de eerste (GGD) prik zal worden gezet in de Bongerdhal.
De Bongerdhal
In de Bongerdhal, de sporthal aan de Dierensteinweg, zijn in totaal 8 priklijnen ingericht. Ook is er een wachtruimte waar gevaccineerden een kwartier moeten wachten na het ontvangen van de prik.
De GGD verstuurt uitnodigingen aan mensen die een coronavaccinatie op deze locatie kunnen ontvangen. GGD Rotterdam-Rijnmond vaccineert doelgroepen op basis van de landelijke vaccinatiestrategie. Op coronavaccinatie.nl staat een tijdlijn welke doelgroep wanneer aan de beurt is voor een vaccinatie.
Begin april werd de vaccinatielocatie al één dag gebruikt door twee huisartsen. Het plan was toen om de Bongerdhal ook voor het tweede prikmoment van deze huisartsen te gebruiken.
Bereikbaarheid
De Bongerd is eerder dit jaar onder meer door de GGD goedgekeurd als priklocatie vanwege de (rolstoel)toegankelijkheid en de goede bereikbaarheid met zowel de auto als het openbaar vervoer. Inwoners zijn zelf verantwoordelijk voor het vervoer naar de priklocatie. Barendrechters met een indicatie kunnen daarbij gebruik maken van het Wmo-vervoer.
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026