Zaterdag 7 maart: Kledingbeurs in de Eben-Haëzerkerk aan de Voordijk
Donderdag 5 maart 2020 (43 sec)
BARENDRECHT – In de Eben-Haëzerkerk wordt op zaterdag 7 maart van 9.00 tot 10.30 uur een beurs met tweedehands voorjaars- en zomerkleding gehouden. Er wordt kleding voor jongens en meisjes verkocht vanaf maat 86 en eigentijdse kleding voor tieners. De kerk staat aan de Voordijk, de ingang van de beurs is aan de Dudokdreef.
Kleding kopen kan uitsluitend tegen contante betaling. Aan kopers wordt 15% extra in rekening gebracht en bij verkopers wordt 15% in mindering gebracht. Het verschil komt ten goede aan het goede doel. De opbrengst is bestemd voor stichting Charité.
Kleding inleveren
Kleding inleveren (geen schoenen, nachtkleding of speelgoed) kan vrijdag 6 maart van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Zaterdag 7 maart kunnen verkopers van 13.30 tot 14.00 uur de opbrengst van niet verkochte kleding ophalen.
Een verkoopnummer aanvragen kan via kledingbeursbarendrecht.nl Je krijgt daarna een nummer toegestuurd. De administratiekosten per nummer zijn twee euro (maximaal 25 stuks per nummer).
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026