Mark Rutte komt weer naar Barendrecht voor EU verkiezingsspeech
Zondag 12 mei 2019 (50 sec)
BARENDRECHT – Minister president Mark Rutte (VVD) komt op dinsdag 14 mei naar Barendrecht voor een speech over Europa. In 2017 bracht Rutte ook al een bezoek aan Barendrecht, toen in het kader van de campagne rond de Tweede Kamerverkiezingen.
Op 14 mei geeft Mark Rutte om 19:30 uur een speech over de uitdagingen van Nederland en Europa. “Vervolgens kun jij met hem in gesprek gaan“, aldus de VVD. Op donderdag 23 mei kan er in Nederland worden gestemd voor de Europese Parlementsverkiezingen.
Voor de bijeenkomst in de Focus Beroepsacademie (LOC) aan de Dierensteinweg zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Aanmelden voor de bijeenkomst kan via de website van de VVD.
Update: Livestream van de bijeenkomst in de Focus Beroepsacademie:
Vanavond is de mooie school Focus Beroepsacademie in Barendrecht de locatie om in gesprek te gaan met Mark Rutte over Europa pic.twitter.com/qQv7MBWsA9
— Stephanie ter Borg (@StephanietBorg) May 14, 2019
Veiligheid en stabiliteit mogen nooit het slachtoffer worden van een tegenstem alsdus Rutte pic.twitter.com/Z6Du383D44
— Jacinta Floor (@JacintaFloor) May 14, 2019
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026