Herberg Dorpskerk vanaf 23 jan: Ontmoeten in ‘De Ontmoeting’
Dinsdag 15 januari 2019 (29 sec)
BARENDRECHT – Een ontmoetingsplaats voor alle oude en nieuwe Barendrechters midden in het dorp. Vanaf woensdag 23 januari start om de 14 dagen van 10.00 tot 12.30 uur deze nieuwe ontmoetingsplek.
Een plek voor iedereen die: een praatje wil maken of een spelletje wil doen, levensverhalen met anderen wil delen, klusjes rond en in de kerk wil doen, rust en stilte zoekt in de kerktuin of in de eeuwenoude Dorpskerk.
Er wordt een kopje koffie of thee geschonken en er wordt afgesloten met een eenvoudig lunch. Dit alles in een ongedwongen en prettige sfeer. Iedereen is welkom. Gebouw “de Ontmoeting” Dorpsstraat 148 (achter de kerk).
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025