Programma: Roparun doorkomst Barendrecht 2018
Vrijdag 18 mei 2018 (1 min, 20 sec)
BARENDRECHT – [Programma + Live kaart] Maandag 21 mei (Tweede Pinksterdag) zullen alle Roparun teams door Barendrecht komen. Langs de route worden diverse activiteiten georganiseerd om het gezellig te maken voor de deelnemers en het publiek. Alle 308 deelnemende teams uit Hamburg én Parijs ontmoeten elkaar op dit jaar op het fietspad langs de Boezemweg bij de kruising met de Stationsweg, tegenover het Amaliaplantsoen.
De eerste lopers (snelste teams) worden rond 10:30 uur in Barendrecht verwacht. Vervolgens komen tot ongeveer 16:30 uur de honderden andere teams door Barendrecht.
Let op: De route gaat dit jaar niet meer over de 2e Barendrechtseweg, maar vanaf het station over de Binnenlandse Baan.
Programma
Kruising fietspad Boezemweg/Stationsweg (tegenover Amaliaplantsoen):
- DJ Dimitri van OHIO verwelkomt met zijn mobiele disco alle teams
Gemeentehuisplein Binnenhof:
- Welkom door burgemeester Jan van Belzen
- Neem plaats op één van de tribunes en moedig de Roparunners aan!
- Groot scherm waarop de Roparun live te volgen is
- Groot muziekpodium: optredens van de Wild Pianos, DJ Ricky Dice
- Gezellig horecaplein met hapjes en drankjes (friet, barista, suikerspin, ijskar)
- Leuke kinderactiviteiten
- Neem een kijkje bij de Amerikaanse trucks
Heuvelsteyn:
- Gevarieerde optredens van Harmonievereniging Barendrecht
Doormanplein:
- DJ Pascal Kusters van OHIO
- horecaplein
Voordijk (Hospice de Reiziger):
- Voordijk:muziek
- informatiestand
Zie ook: Voorstelronde: Barendrechtse Roparun teams
De #Roparun is inmiddels van start vanuit #Parijs en #Hamburg. Benieuwd waar de Barendrechtse teams zijn? Volg ze live via de kaart op BarendrechtNU. De blauwe icoontjes zijn de Barendrechtse teams: https://t.co/zI4yVhuOc5 #Barendrecht pic.twitter.com/pJQNc9EoiB
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) May 19, 2018
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025