Nieuw bij De Kleine Duiker: Overnachten in een tentje, muziek rond het kampvuur en barbecueën
Woensdag 19 juli 2017 (53 sec)
BARENDRECHT – Heb je altijd al een weekend willen doorbrengen op het terrein van De Kleine Duiker? Grijp dan je kans en schrijf je in voor het kampeerweekend. “Het wordt onvergetelijk met leuke activiteiten voor jong en oud!“, aldus de organisatie.
De activiteiten en kampeernacht gaan plaatsvinden van zaterdag 19 augustus tot zondagmiddag 20 augustus. Er zal een barbecue worden georganiseerd, er is live muziek rond het kampvuur en er komt een lampionnen optocht met kano’s. Op zondag wordt de dag begonnen met een boeren ontbijt.
Kamperen
De activiteiten beginnen zaterdag om 13:00 uur en duren tot zondag 17:00 uur. Overnachten kan in een eigen tent, caravans zijn niet toegestaan.
Aanmelden voor kinderen tot 10 jaar kost €8,-, voor volwassenen is dit €18,-. Aanmelden kan per e-mail via kamperen@dekleineduiker.nl
Update 21 juli, 14:30 uur
Wie zich nog wil aanmelden moet snel zijn: er zijn momenteel al 20 aanmeldingen (dit zijn aanmeldingen met meerdere personen tegelijk) en er is maximaal plaats voor 80 personen.
Voor het eerst mogelijk: kamperen bij #dekleineduiker. In het weekend van 19 en 20 augustus. pic.twitter.com/tOyyuVunbk
— De Kleine Duiker (@Dekleineduiker) July 19, 2017
Recent nieuws
-
31 dec: Gratis vuurwerkshow om 19:00u bij Wesdijk Vuurwerk aan de Barendrechtseweg / Middeldijk
Dinsdag 30 december 2025
-
Accupakket van elektrische heftruck in brand bij The Greenery Barendrecht
Maandag 29 december 2025
-
7 jan: 50 eurocent per ingeleverde kerstboom
Zondag 28 december 2025
-
Twee mannen aangehouden na schietincident op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht
Woensdag 24 december 2025
-
Meerdere schoten op parkeerplaats McDonald’s Barendrecht: Geen daders in beeld, geen gewonden
Maandag 22 december 2025