10 juni: Kinderactiviteiten, legervoertuigen en meer tijdens Veteranendag Barendrecht 2017
Woensdag 17 mei 2017 (1 min, 38 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 10 juni organiseert Veteranen Comité Barendrecht samen met de gemeente Barendrecht de Barendrechtse Veteranendag.
Deze dag is om de Barendrechtse veteranen te bedanken voor hun inzet tijdens missies, maar sinds vorig jaar streeft het comité er ook naar om de bezoekers van dit evenement op een ontspannen manier meer inzicht te geven in het werk van de militairen.
Activiteiten op het plein
Naast muzikale optredens (zie programma) is er verder nog genoeg te doen op het plein Er komen zo’n 10 wagens van Keep Them Rolling hiervan zullen er ook een aantal rond gaan rijden met bezoekers die hier interesse in hebben.
Voor de kinderen zijn er een opblaasbare klimwand, een stormbaan en een springkussen aanwezig, de kinderen mogen gratis op deze attracties. Vanaf 13 uur zal Exotus Serpenti aanwezig zijn, zij zullen meerdere reptielen meenemen waar ze over zullen vertellen en die van zeer dichtbij te zien zijn. Hemels ijssalon, De koffiekraam en het suikerspinfeestje zullen er ook zijn.
Tevens zullen er meerdere informatie kramen staan waarbij u de uitrusting van militairen kunt zien en passen, geschminkt kunt worden en informatie over de verschillende missies kunt krijgen.
Programma Veteranendag Barendrecht 2017
Het programma van dit jaar ziet er als volgt uit:
- 12:00: Opening van de Veteranendag door de burgemeester op het plein bij het gemeentehuis
- 12:00 – 12:30: Optreden st Andrews pipe band
- 13:00 – 13:45: optreden big band Barendrecht
- 14:30 – 15:00 st Andrews pipe band
- 15:15 – 16:00 als afsluiting st Andrews pipe band
- 16:00 start het besloten binnen gedeelte voor veteranen en genodigden
Organisatie
Mochten er nog mensen of organisaties zijn die het leuk vinden aan te sluiten bij deze dag, neem dan vooral contact op met het veteranen comité Barendrecht, dit geldt ook voor veteranen die geen uitnodiging hebben ontvangen voor het besloten binnen gedeelte. (0616469144 secretaris Debbie Greten en 0652668055 vice-voorzitter Michelle Schothuis)
De organisatie wil via deze weg alvast het Delta Donatie fonds, de winkeliersvereniging van de Middenbaan en Ohio entertainment bedanken voor hun hulp en/of ondersteuning bij het organiseren van deze dag.
Foto: Archieffoto Veteranendag Barendrecht 2016
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025