Kinderkleding- en speelgoedbeurs Carnisse Haven zoekt vrijwilligers
Woensdag 25 januari 2017 (38 sec)
BARENDRECHT – Zaterdag 18 maart is de lente-/zomereditie van kinderkleding- en speelgoedbeurs in Carnisse Haven. De beurs aan de Noordersingel 30 begint om 8.00 uur en eindigt om 11.30 uur.
Om ook deze editie van de kinderkledingbeurs weer tot een succes te maken is de organisatie op zoek naar vrijwilligers die in een gezellige sfeer de handen uit de mouwen willen steken. Informatie aanvragen of direct aanmelden kan via kkbhulp [@]hotmail.com. “We hopen u als vrijwilliger of als bezoeker te mogen verwelkomen!”
Kinderkleding- en speelgoedbeurs
Tijdens de beurs kan er speelgoed en zomerkleding vanaf maat 86 tot en met tienerkleding maat M worden gekocht en verkocht: “Het ruime aanbod (van leesboek tot zomerjas en van t-shirt tot springtouw) wordt overzichtelijk gepresenteerd en daarmee zijn wij de grootste tweedehandsbeurs voor kinderen in de regio!“
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025