Donderdag 5 jan: Kerstboomverbranding langs de Portlandse Baan
Maandag 2 januari 2017 (50 sec)
BARENDRECHT/RHOON – Op donderdag 5 januari 2017 zal de brandweer om 19.30 uur de kerstboomstapel langs de Portlandse Baan in brand steken. Dit zal gebeuren op het grasveld bij de grens Barendrecht/Rhoon thv de eilanden Amber en Kwarts.
De kerstboomverbranding wordt verzorgd (en veilig gehouden) door de vrijwilligers van brandweer Albrandswaard. Ieder jaar weer komen er honderden mensen af op de metershoge vlammen.
Kerstbomen inleveren
Op donderdag 5 januari 2017 kunt u tussen 13.00 en 16.00 uur uw kerstboom/bomen inleveren tegen een vergoeding van € 0,50. Om te zorgen dat uw boom wordt meegenomen voor de kerstboomverbranding kan dit aan de Portlandse Baan in Portland (ter hoogte van de hondenuitlaatplek).
Het is ook mogelijk de kerstboom een dag eerder in te leveren op elf locaties in Barendrecht, maar deze bomen worden niet naar de kerstboomverbranding gebracht.
Zie ook de foto’s en video van vorig jaar: Kerstboomverbranding langs de Portlandse Baan
Bent u weleens bij de #kerstbomenverbranding geweest? Miste u daar weleens een warm drankje? Gaan we dit jaar voor zorgen!
— Brw Albrandswaard (@KazAlbr) January 2, 2017
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025