Tentoonstelling in het gemeentehuis over werk en verhalen van veteranen
Donderdag 26 mei 2016 (38 sec)
BARENDRECHT – Morgen (Vrijdag 27 mei 2016) zal in het gemeentehuis van Barendrecht de tentoonstelling “Veteranen. Ingezet in dienst van de vrede” worden geplaatst. De tentoonstelling is tijdens openingstijden van het gemeentehuis te bezoeken en zal blijven staan tot maandag 6 juni.
De tentoonstelling is opgezet in aanloop naar de Barendrechtse Veteranendag op zaterdag 4 juni. Op deze dag zullen er voor alle Barendrechters, jong en oud, activiteiten worden georganiseerd op het gemeentehuisplein en in het centrum.
Veteranen
In tekst en beeld wordt een indringend beeld van het werk van de Nederlandse veteranen weergegeven. De tentoonstelling informeert de bezoeker over het werk van veteranen en hun eigen ervaringen, de achtergronden van missies, zorgaspecten en de Nederlandse Veteranendag. Acht persoonlijke verhalen van veteranen zijn op beeld te volgen.
Update:
Foto: Bestuur Stichting veteranen comité Barendrecht
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025