AFGELAST: 18 juni: Tweedehands spullen verkopen vanuit je kofferbak bij De Kleine Duiker
Dinsdag 29 maart 2016 (57 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 18 juni wordt er op het terrein van recreatieboerderij de Kleine Duiker voor de vijfde keer een kofferbakverkoop georganiseerd. De toegang voor het publiek is gratis. Verkopers kunnen zich aanmelden voor een plekje op het terrein.
UPDATE 17 JUNI: De kofferbakverkoop is AFGELAST ivm de weersverwachting. Het Schaapscheerfeest gaat wel gewoon door, er zijn ook tal van activiteiten op het terrein van de Kleine Duiker.
Tijdens deze verkoop kunnen particulieren hun tweedehands spulletjes letterlijk vanuit de kofferbak van hun auto verkopen. Ook heeft iedereen een flink stuk achter de auto tot zijn beschikking om de tweedehands spullen uit te stallen. Dus zonder te sjouwen heb je binnen een mum van tijd je plekje ingericht en sta je gezellig met andere verkopers in de schapenwei op het terrein van de Kleine Duiker.
Bezoeken en aanmelden
Daarnaast wordt er op die dag ook een schapenscheerfeest met tal van andere activiteiten georganiseerd. Natuurlijk is er iets te eten en te drinken. U bent dus verzekerd van een gezellige en gevarieerde dag. Voor bezoekers is er voldoende parkeergelegenheid naast de Kleine Duiker.
Wilt u deelnemen aan de kofferbakverkoop, meldt u dan aan via: kofferbakverkoop-kleineduiker.nl
Recent nieuws
-
Supermarkt Lidl Carnisse Veste opent op dinsdag 19 mei de deuren
Zondag 12 april 2026
-
HCB Dames 1 schrijft historie met halve finaleplaats in bekertoernooi
Zondag 12 april 2026
-
Rotonde Boezemweg-Ziedewij krijgt extra ontsluiting
Vrijdag 10 april 2026
-
14 mei: Schoolkorfbaltoernooi bij Korfbalvereniging Vitesse
Vrijdag 10 april 2026
-
Grote waterlekkage bij werkzaamheden aan Jaagpad, bruin water uit de kraan
Vrijdag 10 april 2026