Harmonievereniging Barendrecht actief tijdens de kerstdagen
Dinsdag 22 december 2015 (27 sec)
BARENDRECHT – Na een geslaagd kerstoptreden bij de kerstvolkszang tijdens het WinterFeest op 12 december zal het GelegenheidsOrkest van Harmonievereniging Barendrecht tijdens de kerstdagen 2 maal optreden.
Zoals de laatste jaren gebruikelijk op Kerstavond om 22.00 uur in Carnisse Haven en op 25 december om 10.00 uur in de Dorpskerk.
Kerstavond
Op kerstavond speelt het JeugdOrkest geassisteerd door een aantal leden van het Jongerenorkest B’tween om 19.00 uur bij de Kinderkerstviering in de Bethelkerk en zullen eveneens in de Bethelkerk, 2 Jeugdleden n.l. Casper Beckers en Rik Loman op trompet, de kerstnachtdienst opluisteren. Deze dienst begint om 22.30 uur.
Recent nieuws
-
Oud docent Portus Groene Hart krijgt 100 uur taakstraf voor ontucht met 16-jarige leerlinge
Woensdag 17 september 2025
-
Nieuwbouw De Kleine Duiker krijgt vorm, staalconstructie van nieuwe schuur staat overeind
Zaterdag 13 september 2025
-
Uitbreiding van recreatiegebied Zuidpolder-West van start
Vrijdag 12 september 2025
-
27 sept: Feestelijke Burendag op het Middeldijkerplein
Vrijdag 12 september 2025
-
Inschrijvingen geopend voor nieuwe editie van The Hunt op 3 oktober: Jeugd op de vlucht voor politie
Vrijdag 5 september 2025