WinterFeest Barendrecht 2015
Zaterdag 12 december 2015 (52 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Vanmiddag (Zaterdag 12 december 2015) vond de zevende editie van het WinterFeest Barendrecht plaats. Er werden activiteiten georganiseerd in de Oude Dorpskern en op de Middenbaan. Het startschot werd vanmiddag (Zaterdag 12 december 2015) om 12:00 uur gegeven op het Doormanplein, hierbij werd de nieuwe sfeerverlichting van het evenement ontstoken.
De zeven meter hoge kerstboom op het Doormanplein voor het WinterFeest zal hier tot de kerst blijven staan.
WinterFeest
Op het grote podium op het Doormanplein vonden verspreid over de dag muziek en dansoptredens plaats. Bij de Dorpskerk werden workshops georganiseerd en kinderen konden met een strippenkaart in de zweefmolen, een broodje bakken boven het vuur en nog veel meer. Op het veld voor de Dorpskerk speelden kinderen het kerstverhaal na.
Ondanks de toenemende bewolking in de loop van de middag was het gezellig druk op het WinterFeest. Tegen de tijd dat de eerste druppels naar beneden kwamen stonden de dansers van FunkyFeet op het podium te swingen waardoor de regen niet eens meer opviel.
Zie ook: Lichtjesoptocht en Volkskerstzang WinterFeest Barendrecht 2015
Video: Optredens Funky Feet
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026