Pakketbezorger beroofd aan de Avenue Carnisse
Dinsdag 21 juli 2015 (42 sec)
BARENDRECHT – Rond kwart over vier vanmiddag (Dinsdag 21 juli 2015) is een pakketbezorger van UPS door 3 personen beroofd aan de Avenue Carnisse. De politie gaf het volgende signalement van de daders:
Donker getint rond de 20 jaar; één dader had een donkerblauw trainingspak met gele hals en is ongeveer 1.80m lang. Een tweede dader (1.70m) droeg een groen/wit shirt en heeft een tattoo. Het drietal is gevlucht in de richting van de Riederbuurt. Over een buit is vooralsnog niets bekend. Een ambulancemeldingen diezelfde middag aan de Avenue Carnisse is niet gerelateerd aan deze beroving, de bezorger raakte niet gewond.
Heeft u meer informatie over de daders of bijvoorbeeld gezien welke richting ze verder zijn gevlucht, neem dan contact op met de politie via 0900-8844.
1/2 Om ong 16.15 beroving bezorger UPS #avenuecarnisse #Barendrecht door 3 pers. Signalement donker getint, rond 20jr.
— Remy Hartog (@POL_Hartog) July 21, 2015
Recent nieuws
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025