Opnieuw flink auto-ongeluk op de A29
Zaterdag 1 december 2012 (35 sec)
Vanmiddag om 3 uur is de brandweer van Rotterdam opgeroepen naar de afrit A29 bij Barendrecht (thv de Kilweg). De melding betrof een ‘hulpverlening voertuig personen’. Ook is er een ambulance opgeroepen en enkele minuten na de melding is er ook nog een tweede ambulance opgeroepen.
Ter plaatse bleek het ongeluk nog voor de afrit te hebben plaatsgevonden. Bij de aanrijding waren twee voertuigen betrokken die beide grote schade hebben opgelopen. Een achterliggend voertuig is met grote snelheid achterop het voorliggende voertuig geklapt. In deze achterste auto zat het slachtoffer die bekneld zat en is bevrijd door de brandweer.
De A29 is niet tijdens de gehele hulpverlening afgesloten geweest, alleen even tijdens het wegtakelen van de zwaar beschadigde voertuigen.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025