Jongen (16) overleden door ontploffing in woning aan de Rietgors
Zaterdag 17 april 2021 (54 sec)
BARENDRECHT – De 16-jarige jongen die gisteren (Vrijdag 16 april 2021) ernstig gewond raakte in een woning aan de Rietgors is aan zijn verwondingen overleden, zo meldt de politie. De jongen uit Heerjansdam werd gistermiddag (Vrijdag 16 april 2021) nog met ernstig letsel aan zijn hoofd met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. De jongen is later in het ziekenhuis overleden.
Onderzoek gaande
Buurtbewoners gaven gistermiddag (Vrijdag 16 april 2021) aan een knal te hebben gehoord bij de woning. De politie ontving ook een melding vanuit de betreffende woning dat er iets was ontploft bij het gezicht van de 16-jarige jongen. Wat er precies is gebeurd wordt nog steeds door de politie onderzocht. Wat er precies is ontploft heeft de politie niet gemeld.
Vier jongens tussen de 15 en 20 jaar uit Barendrecht en Heerjansdam zijn gisteren (Vrijdag 16 april 2021) aangehouden in verband met mogelijke betrokkenheid. Hun rol bij het incident wordt nog door de politie onderzocht. Ze zijn inmiddels wel weer vrijgelaten.
Live: Traumahelikopter geland in park op station Barendrecht voor medische noodsituatie aan de Rietgors. Meerdere ambulances, politie en traumahelikopter inmiddels aanwezig. https://t.co/XPVYU6IyKv
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 16, 2021
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025