Gewapende beroving in Park Buitenoord, politiehelikopter zoekt mee naar daders
Dinsdag 20 april 2021 (44 sec)
BARENDRECHT – In Park Buitenoord heeft vanmiddag (Dinsdag 20 april 2021) rond 15:20 uur een gewapende beroving plaatsgevonden. Onder bedreiging van een (vuur)wapen is het slachtoffer van één of meer spullen beroofd. De politie kon vanmiddag (Dinsdag 20 april 2021) nog niet aangeven wat er precies is gestolen, het slachtoffer moet nog aangifte doen.
Agenten in kogelwerende vesten waren na het incident aanwezig in Park Buitenoord.
Signalement
De politie heeft na de beroving een signalement van de verdachten verspreid: Het gaat om 2 getinte jongens, ze reden op een witte scooter en één van hen droeg een rode jas en rode bandana. Ze zouden zijn gevlucht richting Carnisselande. De politiehelikopter heeft meegezocht boven het centrum van Barendrecht, maar vooral boven het Kooiwalbos (Barendrecht/Rotterdam) en later boven Smitshoek/Portland.
Een woordvoerder van de politie laat weten dat er op dit moment (16:25u) nog geen aanhoudingen zijn verricht voor de beroving.
Later mogelijk meer.
Recent nieuws
-
Waarderingsspeld voor Peter Schaap en Astrid Kleinschmidt voor jarenlange inzet Danceclub The Hit
Zondag 26 november 2023
-
Twee auto’s rijden over rotondes op Kilweg: Alcoholmobilist en in slaap gevallen bestuurder
Zondag 26 november 2023
-
Volle treinen verwacht: Week lang minder treinen vanaf station Barendrecht
Zondag 26 november 2023
-
Komende weken groot onderhoud aan asfalt in Barendrecht: Nacht- en dagafsluitingen tijdens werkzaamheden
Vrijdag 24 november 2023
-
Zaterdag 25 nov: Sinterklaas op de Middenbaan, 2 dec: Sinterklaas in de Carnisse Veste
Vrijdag 24 november 2023