Tunnel onder water aan de Smitshoekse Baan na regenbuien
Zaterdag 29 augustus 2020 (32 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is gisteravond (Vrijdag 28 augustus 2020) even voor acht uur opgeroepen voor een melding van wateroverlast in een tunnel aan de Smitshoekse Baan. In de tunnel onder de Voordijk door bleef een flinke hoeveelheid water staan nadat er in de uren daarvoor enkele stevige regenbuien waren gevallen.
De politie en brandweer hebben de situatie aangezien, maar het autoverkeer kon (voorzichtig) nog door de tunnel rijden. Er stond zo’n 20 centimeter water in het diepste punt van de tunnel. Het water was toen al heel langzaam aan het zakken.
Rond half negen zijn handhavers van de gemeente ingezet om het verkeer veilig door de tunnel te begeleiden.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025
-
4 weken geen bussen van/naar Station Barendrecht; afsluiting kruising Binnenlandse Baan / Gouwe
Dinsdag 25 maart 2025
-
Openingstijden kermis Barendrecht 2025: Vier en halve dag kermis, start op dinsdag 22 april
Vrijdag 21 maart 2025