Heterdaad aanhouding op ‘t Vlak na straatroof aan de Vecht, tweede dader nog op de vlucht
Vrijdag 8 november 2019 (52 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft aan het begin van de middag één verdachte op heterdaad kunnen aangehouden voor een straatroof aan de Vecht. De aanhouding vond plaats in het centrum van Barendrecht bij ‘t Vlak. Naar een tweede verdachte wordt nog gezocht.
Er is geen gebruik gemaakt van een (vuur)wapen om het slachtoffer te bedreigen, zo stelt de politie. Een woordvoerder kon vanmiddag (Vrijdag 8 november 2019) echter nog niet melden of de daders buit hebben gemaakt.
Spreekuren afgelast
Wijkagenten van de politie in Barendrecht zouden vanmiddag (Vrijdag 8 november 2019) en vanavond (Vrijdag 8 november 2019) een spreekuur houden aan de Marijkesingel en op het Muziekplein, in verband met de aanhouding gaan deze spreekuren niet door. De beroving vond rond kwart voor één vanmiddag (Vrijdag 8 november 2019) plaats, toen stonden de wijkagenten net een klein uur op het Doormanplein voor een wijkspreekuur.
Goed/slecht nieuws van Politie #Barendrecht: “Ivm een aanhouding op heterdaad van een verdachte van straatroof in Barendrecht, gaan de spreekuren vanmiddag (Vrijdag 8 november 2019) en vanavond (Vrijdag 8 november 2019) aan de Marijkesingel en Muziekplein niet door.
Sorry!”— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) November 8, 2019
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025