Hooibalen in brand langs de Korte Koedoodsedijk
Donderdag 18 juli 2019 (43 sec)
BARENDRECHT – De brandweer is vanmiddag (Donderdag 18 juli 2019) even na vier uur uitgerukt voor een melding van een brand aan de Korte Koedoodsedijk. Hier werd melding gemaakt van twee hooibalen die in brand stonden ter hoogte van de kruising met de Essendijk.
Ter plaatse bleken er inmiddels meerdere hooibalen in brand te staan. Om half vijf werd daarom een tweede brandweervoertuig ter plaatse gevraagd om te helpen bij het bestrijden van de brand.
Blussen
De brandweer heeft de hooibalen met een kraan uit elkaar getrokken waarna het hooi is afgeblust. In de (directe) omgeving hebben omwonenden stankoverlast kunnen ervaren door de rookontwikkeling. Rond kwart voor zes vanmiddag (Donderdag 18 juli 2019) had de brandweer het vuur volledig geblust.
De brandweer van Barendrecht moest vorige week donderdag ook al uitrukken voor meerdere hooibalen in brand, toen aan de Achterzeedijk.
#beeldbijdemelding pic.twitter.com/hFF8xZ3SCX
— BrandweerBarendrecht (@brwbarendrecht) July 18, 2019
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025