Hooibalen in brand langs de Korte Koedoodsedijk
Donderdag 18 juli 2019 (43 sec)
BARENDRECHT – De brandweer is vanmiddag (Donderdag 18 juli 2019) even na vier uur uitgerukt voor een melding van een brand aan de Korte Koedoodsedijk. Hier werd melding gemaakt van twee hooibalen die in brand stonden ter hoogte van de kruising met de Essendijk.
Ter plaatse bleken er inmiddels meerdere hooibalen in brand te staan. Om half vijf werd daarom een tweede brandweervoertuig ter plaatse gevraagd om te helpen bij het bestrijden van de brand.
Blussen
De brandweer heeft de hooibalen met een kraan uit elkaar getrokken waarna het hooi is afgeblust. In de (directe) omgeving hebben omwonenden stankoverlast kunnen ervaren door de rookontwikkeling. Rond kwart voor zes vanmiddag (Donderdag 18 juli 2019) had de brandweer het vuur volledig geblust.
De brandweer van Barendrecht moest vorige week donderdag ook al uitrukken voor meerdere hooibalen in brand, toen aan de Achterzeedijk.
#beeldbijdemelding pic.twitter.com/hFF8xZ3SCX
— BrandweerBarendrecht (@brwbarendrecht) July 18, 2019
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025