Vechtpartij op straat tussen twee groepen aan de Jan Gilles Oemvliet
Maandag 17 juni 2019 (1 min, 3 sec)
BARENDRECHT – Zaterdagavond heeft er omstreeks 22:30 uur een vechtpartij plaatsgevonden aan de Jan Gilles Oemvliet. Op de kruising van de Jacoba Pompevliet met de Jan Gilles Oemvliet gingen twee groepen elkaar flink te lijf, volgens de politie is er over en weer geweld gebruikt.
Eén persoon werd tegen de grond gewerkt en tegen het hoofd geschopt. “Gelukkig heeft het slachtoffer zijn hoofd blijkbaar genoeg beschermd en stond gewoon weer op“, aldus een getuige.
Vechtpartij op straat
De politie kwam met meerdere wagens met spoed ter plaatse, maar kon geen aanhoudingen verrichten. Geen van de betrokkenen heeft namelijk aangifte gedaan. Getuigen geven aan te vermoeden dat er (veel) drank in het spel was. De politie heeft geen wapens aangetroffen, wel is er volgens buurtbewoners, door een onder invloed zijnde persoon, gedreigd met ‘schieten’. Er is geen (vuur)wapen gezien.
De vechtpartij komt een week nadat er ook al een vechtpartij plaats vond in dezelfde straat. Ook toen werd er gevochten tussen twee groepen. Een buurtbewoner zegt toen te hebben gezien dat er een mes is weggegooid.
#ArentMaertensvliet Zou zijn gegaan om een flinke vechtpartij waar meerdere personen bij waren betrokken (2 groepen). Eén persoon is tegen de grond gewerkt en herhaaldelijk tegen het hoofd geschopt. Politie was snel ter plaatse.
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) June 15, 2019
Recent nieuws
-
Explosief aangetroffen in tuin aan de Middeldijk: EOD, CBRNE en politie doen onderzoek
Maandag 14 juli 2025
-
‘Thuis in Bloemen’ gaat sluiten op de Middenbaan, uitverkoop bij bloemenwinkel
Zaterdag 12 juli 2025
-
Verbouwing Carnisse Veste tijdelijk stilgelegd, dwangsom opgelegd: Werkzaamheden voldoen niet aan eisen
Donderdag 10 juli 2025
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025