Vermoedelijk gestolen auto door politie van de A15 gehaald na achtervolging
Vrijdag 22 november 2013 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto + Update] Vanmiddag (Vrijdag 22 november 2013) rond half twee heeft de politie een einde gemaakt aan een asociale autorit van een automobilist op de A15. De bestuurder viel op vanwege zijn asociale rijgedrag: te hard rijden en inhalen over de vluchtstrook. De bestuurder bleek zelf ook nog gesignaleerd te staan bij de politie.
De achtervolging over de A15 kwam, via de A29 bij Barendrecht, tot een einde bij een tankstation langs de Kilweg. Meerdere politievoertuigen waren hierbij aanwezig. De man is aangehouden en meegenomen naar het politiebureau.
Update: Auto mogelijk gestolen in het buitenland
De auto die de politie in Barendrecht van de snelweg heeft geplukt is vermoedelijk gestolen. De kentekenplaten op de auto waren vals en het vermoeden bestaat bij de politie dat de auto eerder is gestolen in Frankrijk.
Fotograaf: Piet Kats, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Speurhond vindt tas met €700.000 in woning aan het Ketelmeer, man (43) aangehouden
Woensdag 25 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in centrum Barendrecht
Dinsdag 24 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in winkelcentrum Carnisse Veste
Vrijdag 20 maart 2026
-
Gemeenteraadsverkiezingen Barendrecht 2026
Woensdag 18 maart 2026
-
51 appartementen Lavendelhof worden gesloopt: Meer betaalbare woningen terugbouwen
Donderdag 12 maart 2026