Vermoedelijk gestolen auto door politie van de A15 gehaald na achtervolging
Vrijdag 22 november 2013 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto + Update] Vanmiddag (Vrijdag 22 november 2013) rond half twee heeft de politie een einde gemaakt aan een asociale autorit van een automobilist op de A15. De bestuurder viel op vanwege zijn asociale rijgedrag: te hard rijden en inhalen over de vluchtstrook. De bestuurder bleek zelf ook nog gesignaleerd te staan bij de politie.
De achtervolging over de A15 kwam, via de A29 bij Barendrecht, tot een einde bij een tankstation langs de Kilweg. Meerdere politievoertuigen waren hierbij aanwezig. De man is aangehouden en meegenomen naar het politiebureau.
Update: Auto mogelijk gestolen in het buitenland
De auto die de politie in Barendrecht van de snelweg heeft geplukt is vermoedelijk gestolen. De kentekenplaten op de auto waren vals en het vermoeden bestaat bij de politie dat de auto eerder is gestolen in Frankrijk.
Fotograaf: Piet Kats, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Hulpdiensten
Recent nieuws
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025
-
Monteur valt in liftschacht aan de Van Beuningenhaven
Dinsdag 11 november 2025
-
12 dec: Kerstmarkt bij de Kleine Duiker
Zondag 9 november 2025
-
19 nov: Hoorzitting over bezwaar van Islamitisch Centrum Barendrecht
Vrijdag 7 november 2025