Traumahelikopter landt op gemeentehuisplein voor medische noodsituatie Dorpsstraat
Maandag 25 december 2017 (41 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De hulpdiensten zijn vanochtend (Maandag 25 december 2017) om 10:55 uur opgeroepen voor een medische noodsituatie aan de Dorpsstraat ter hoogte van het kruispunt bij de 1e Barendrechtseweg. Politie, brandweer en ambulances werden met spoed gealarmeerd.
Om 11:15 uur zette ook de gealarmeerde traumahelikopter de landing in op het (in aanbouw zijnde nieuwe) gemeentehuisplein. De brandweer had toen al de ladderauto opgesteld bij het appartementencomplex aan de Dorpsstraat. Tegen het middaguur is een persoon in zorgwekkende toestand met de ladderauto uit het complex gehaald en met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.
Hulpdiensten
De Schaatsbaan werd tussen het kruispunt en de Dorpsstraat afgesloten door de politie om de hulpdiensten een veilige werkplek te geven. Later zijn de vrijwilligers van Verkeersregelaar Barendrecht, op verzoek van de politie, ook het (inkomende) verkeer vanaf de 1e Barendrechtseweg gaan omleiden via o.a. de Scheldestraat.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026