Opnieuw inbraakpoging bij MCD Supermarkt aan de Marijkesingel
Woensdag 16 augustus 2017 (44 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen nacht heeft er een poging tot inbraak plaatsgevonden bij de MCD Supermarkt aan de Marijkesingel. Precies een week gelegen vond er ook al een inbraak plaats, toen werden er sigaretten gestolen. Voor zover bekend zijn er afgelopen nacht geen spullen gestolen.
Een lezer heeft laten weten dat de politie vannacht (Woensdag 16 augustus 2017) rond 3:30 uur met spoed bij de winkel arriveerde.
Stenen
Aan de Marijkesingel zijn ter hoogte van de Gebroken Meeldijk twee stoeptegels verdwenen. De bewoner vermoedt dat twee tegels vannacht (Woensdag 16 augustus 2017) uit de stoep zijn gehaald en gebruikt om een deur aan de achterzijde van de winkel (Marijkesingel) open te breken. Ook aan de voorzijde van de winkel werd een ruit ingegooid, dezelfde deuren als bij de vorige inbraak.
Foto’s: Opnieuw inbraakpoging bij MCD Supermarkt aan de Marijkesingel – https://t.co/WCQVq8lfcS #MCD #Barendrecht pic.twitter.com/WRpgowymAn
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) August 16, 2017
Recent nieuws
-
Nieuwe NS dienstregeling: Meer treinen op zaterdag vanaf station Barendrecht
Woensdag 10 december 2025
-
Stiller asfalt op de A15 bij Carnisselande, vervanging in 2026 en 2027
Woensdag 10 december 2025
-
Za 13 dec: Winterevenement in Carnisse Veste
Woensdag 10 december 2025
-
Zaterdag 13 dec: WinterFeest Barendrecht van de Middenbaan tot aan de Oude Dorpskern
Zondag 7 december 2025
-
Nieuwe rolbanden in gebruik genomen in Carnisse Veste: Gebak voor het winkelend publiek
Zaterdag 6 december 2025