Oproep: 16-jarige op scooter in botsing met fietsers, betrokken kinderen rijden door
Maandag 14 augustus 2017 (54 sec)
BARENDRECHT – Een 16-jarig meisje is aan het eind van de middag gewond geraakt bij een aanrijding op de Dierensteinweg. Het meisje kwam in botsing met een jongetje van rond de 12 jaar die op zijn fiets reed. De jongen was samen met 3 anderen en is na het ongeval doorgereden. De moeder van het slachtoffer wil graag in contact komen met de jongen.
Het ongeval vond rond 17:45 uur vanavond (Maandag 14 augustus 2017) plaats op het viaduct van de Dierensteinweg. Het meisje liep verwondingen op aan arm en been: “Gelukkig goed afgelopen maar haar scooter heeft schade opgelopen“,aldus de moeder. De scooter raakte echter ook beschadigd.
Oproep
Naast de 4 jongens wordt er ook gezocht naar een oudere man die het ongeval zeer waarschijnlijk heeft gezien. Hij reed, net als het meisje, vanaf het viaduct richting sportpark de Bongerd: “Op het moment dat het gebeurde reed een oudere man (kalend) voorbij.” Het gebeurde op de helling omhoog vanaf het Beren restaurant.
Getuigen en/of (ouders van) betrokkenen kunnen contact opnemen met BarendrechtNU zodat ze in contact kunnen worden gebracht met (ouders van) het meisje.
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025