Brommer van postbode volledig afgebrand aan de Voordijk
Dinsdag 2 mei 2017 (30 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] De brandweer is even na het middaguur gealarmeerd voor een voertuigbrand aan de Voordijk. Het Snelle Interventie Voertuig (SIV) van de brandweer Rotterdam kwam met spoed naar de brand ter hoogte van de Carnisseweg.
Hier bleek de brommer van een postbezorger volledig in brand te staan. Ondanks de blussing kan de brommer volledig als verloren worden beschouwd, behalve het frame bleef er weinig van over.
Artikelfoto: Jeffrey van Buuren / Ingezonden
@kazkeyenburg heeft vanmiddag (Dinsdag 2 mei 2017) een brandende brommer van een Postbedrijf geblust aan de Voordijk in #Barendrecht pic.twitter.com/JxPCKY4fcP
— Jeffrey van Buuren (@Jeffrey_vBuuren) May 2, 2017
Fotograaf: Ingezonden, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Speurhond vindt tas met €700.000 in woning aan het Ketelmeer, man (43) aangehouden
Woensdag 25 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in centrum Barendrecht
Dinsdag 24 maart 2026
-
27 april: Aanmelden voor Koningsdag kindervrijmarkt in winkelcentrum Carnisse Veste
Vrijdag 20 maart 2026
-
Gemeenteraadsverkiezingen Barendrecht 2026
Woensdag 18 maart 2026
-
51 appartementen Lavendelhof worden gesloopt: Meer betaalbare woningen terugbouwen
Donderdag 12 maart 2026