Auto aan de Riederhof ‘afgeluisterd’, opengebroken en leeggehaald
Woensdag 15 maart 2017 (48 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen nacht is er ingebroken in een geparkeerde auto aan de Riederhof (kruising met Riederare). Volgens de eigenaar kon het alarm worden uitgeschakeld door het digitale signaal van de autosleutel af te luisteren: “Blijkbaar “vangt” men de code op als de auto op slot wordt gezet. Daarna kan het alarm uitgeschakeld worden.”
Door deze werkwijze kon de inbreker in alle stilte zijn ‘werk’ uitvoeren: een klein ruitje achterin de Mercedes werd opengebroken waarna vermoedelijk de deur kon worden geopend. Het dashboard van de auto is volledig overhoop gehaald, navigatie en airbags zijn gestolen. Getuigen of mensen met tips kunnen zich melden om in contact te worden gebracht met de gedupeerde. De inbraak vond plaats tussen 23:00 en 8:00 uur de volgende ochtend.
Update: Meerdere auto inbraken afgelopen nacht. Ingezonden: “Afgelopen nacht hebben ze de airbag ook uit mijn Seat en van de buurman gehaald. Wijk Meerwede. Er was geen schade aan de auto . Wel alles doorzocht op waardevolle spullen. En middenconsole kapot.“
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026