Mannen met inbrekerswerktuig aan Braasermermeer aangehouden na achtervolging
Maandag 9 januari 2017 (42 sec)
BARENDRECHT – Na meerdere inbraken op de Noorder- en Zuidersingel in Barendrecht hielden agenten afgelopen week acties gericht op mogelijke inbrekers. Dat leidde op donderdag 5 januari tot twee aanhoudingen, nadat er in de kofferbak van dit tweetal inbrekerswerktuigen werden gevonden.
Voor de actie waren voertuigen en personen die in het verleden met de politie in aanraking waren geweest voor inbraken in kaart gebracht, zogenoemde ‘high impac targets’. Agenten op straat werd gevraagd extra alert te zijn op deze ‘high impact targets’.
Korte achtervolging
Donderdag 5 januari rond negen uur ‘s avonds zagen agenten op de Braasermermeer een auto waarvoor extra aandacht was gevraagd. De agenten hebben de auto na een korte achtervolging staande gehouden op de Elsschotstraat in Rotterdam.
In de kofferbak bleken verschillende inbrekerswerktuigen te liggen. De inzittenden, een 29-jarige Rotterdammer en een 21-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats zijn aangehouden.
Recent nieuws
-
Koning Willem-Alexander brengt bezoek aan ‘De Bouwpraktijk’ in Buitenoord
Woensdag 2 april 2025
-
Nieuw op de Middenbaan: Kado&zo Landelijk wonen
Woensdag 2 april 2025
-
Zaterdag 5 april: Treinen Maasoever Spoorweg gaan weer rijden
Maandag 31 maart 2025
-
Moskee Barendrecht haalt half miljoen euro op: Niet toegestaan op bedrijventerrein Bijdorp onder huidige regels
Dinsdag 25 maart 2025
-
Roparun Doorkomst Barendrecht in afgeslankte vorm verder, doorkomst bij Doormanplein
Dinsdag 25 maart 2025