Mannen met inbrekerswerktuig aan Braasermermeer aangehouden na achtervolging
Maandag 9 januari 2017 (42 sec)
BARENDRECHT – Na meerdere inbraken op de Noorder- en Zuidersingel in Barendrecht hielden agenten afgelopen week acties gericht op mogelijke inbrekers. Dat leidde op donderdag 5 januari tot twee aanhoudingen, nadat er in de kofferbak van dit tweetal inbrekerswerktuigen werden gevonden.
Voor de actie waren voertuigen en personen die in het verleden met de politie in aanraking waren geweest voor inbraken in kaart gebracht, zogenoemde ‘high impac targets’. Agenten op straat werd gevraagd extra alert te zijn op deze ‘high impact targets’.
Korte achtervolging
Donderdag 5 januari rond negen uur ‘s avonds zagen agenten op de Braasermermeer een auto waarvoor extra aandacht was gevraagd. De agenten hebben de auto na een korte achtervolging staande gehouden op de Elsschotstraat in Rotterdam.
In de kofferbak bleken verschillende inbrekerswerktuigen te liggen. De inzittenden, een 29-jarige Rotterdammer en een 21-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats zijn aangehouden.
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025