Inbraakpoging aan de Rietgors op Eerste Kerstdag
Dinsdag 27 december 2016 (51 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen zondag, Eerste Kerstdag, heeft er een poging tot woninginbraak plaatsgevonden aan de Rietgors. De inbraak vond plaats tussen 17:00 en 20:00 uur, zo laat de bewoner weten. Hij ontdekte de poging door schade aan de deur en deurpost.
De twee inbrekers hebben gepoogd de deur open te trappen en de sloten te ontwrichten. Het is ze niet gelukt om binnen te komen. “Buren zagen een tweetal blanke gasten wegduiken achter een auto. Leeftijd onbekend maar de ene had een beige jas“, aldus de bewoner.
Update 13:40: De politie laat weten dat er tot op heden nog geen aanhoudingen zijn verricht.
Inbraken
Zaterdag 23 december vond er een poging tot inbraak plaats aan de Leeuwenburg, een 29-jarige Amsterdammer kon worden aangehouden. Vrijdag 23 december vond er in postcodegebied 2994 nog een inbraakpoging plaats, in welke straat dit was is vooralsnog niet bekend (tips zijn welkom).
Ingezonden: Bewoner #Rietgors waar gepoogd werd in te breken toont aangerichte schade aan de voordeur: https://t.co/ATK2Cv565f pic.twitter.com/kS8bb9y2ct
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) December 27, 2016
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025