Bewoner Doormanplein met gebroken kaak naar ziekenhuis na vechtpartij
Zaterdag 10 december 2016 (41 sec)
BARENDRECHT – Een bewoner van het Doormanplein is gisteravond (Vrijdag 9 december 2016) gewond geraakt bij een vechtpartij met bezoekers van een café. Politie en ambulance kwamen rond 23:00 uur met spoed naar het horecaplein.
Een omwonende laat weten dat een drietal bewoners slaags raakte met vier bezoekers die net uit een horecagelegenheid kwamen. Ze zouden onder invloed zijn geweest.
Gebroken kaak
Aanleiding voor de snel geëscaleerde situatie zou het overlastgevende gedrag van de cafébezoekers zijn geweest. “Deze groep was luidruchtig en sloegen een aantal keren keihard op het glas van het woonkamerraam“, aldus een omwonende die het allemaal zag gebeuren. Twee bewoners die hierom verhaal kwamen halen kregen klappen, één van hen is met een gebroken kaak overgebracht naar het ziekenhuis door de ambulance. De politie was ter plaatse op het plein, maar de betrokkenen waren toen al verdwenen.
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025