Aanrijding tussen auto en motor op de Kilweg
Dinsdag 6 september 2016 (48 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Om vijf voor half zes vanmiddag (Dinsdag 6 september 2016) heeft er op de Kilweg een ongeval plaatsgevonden tussen een auto en een motorrijder. Het ongeluk gebeurde op de kruising bij de op/afrit aan de IKEA kant van de snelweg. Hulpdiensten, waaronder politie en ambulance, kwamen met spoed ter plaatse.
De weg is tijdens de afhandeling van het incident gedeeltelijke afgesloten geweest. Hiervoor is ook de wegbeheerder van Rijkswaterstaat ter plaatse geweest. Volgens een getuige is de motorrijder door de ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.
Gisteravond vond er eveneens een ongeval plaats op de Kilweg, toen botsten er twee auto’s op elkaar.
Foto: Stephan Pronk
Op de Kilwwg in Barendrecht heeft een ongeval plaatsgevonden tussen een motorrijder en een personenauto. Video volgt pic.twitter.com/haHC1CcvVZ
— Stephan Pronk (@StephanPronk) September 6, 2016
Kilweg #barendrecht pic.twitter.com/yceZ4PjvDR
— kees race (@10edition) September 6, 2016
Barendrecht #A29 afrit 20 aanrijding met letsel Hulpdiensten reeds terplaatse voor de zorg en verkeer.
— Politie24 (@Politie24) September 6, 2016
Video: Barendrecht in Beeld, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025