40 pallets fruit ter waarde van €75.000 gestolen aan de Handelsweg
Woensdag 31 augustus 2016 (41 sec)
BARENDRECHT/RIDDERKERK – Gisteravond (Dinsdag 30 augustus 2016) zijn er 40 pallets fruit gestolen uit een loods van Europe Retail Packing aan de Handelsweg in Ridderkerk (op de grens met Barendrecht). Tussen 20:30 en 00:00 uur is deze grote hoeveelheid fruit meegenomen, zo stelt directeur Menno Reijgersberg.
De lading fruit, 22 pallets sinaasappelen, 3 pallets mandarijnen, 14 pallets citroenen en 4 pallets limes, hebben een waarde van €75.000. Wie iets heeft gezien van de diefstal of de handel aangeboden heeft gekregen wordt verzocht contact op te nemen met Menno via menno@europeretailpacking.nl / 0174 – 282 510.
Camerabeelden
Op de camerabeelden is geen kenteken te lezen, zo vertelt de directeur van het bedrijf. Het is ook niet duidelijk of er 2 vrachtwagens twee keer zijn ingezet of dat er 4 verschillende vrachtwagens zijn gebruikt. Twee vrachtwagens kwamen langs toen het nog licht was, de volgende lading werd door 2 vrachtwagens opgehaald toen het donker begon te worden.
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025