16-jarige op gestolen fiets aangehouden bij station Barendrecht
Dinsdag 6 september 2016 (48 sec)
BARENDRECHT – De politie heeft vandaag (Dinsdag 6 september 2016) een 16-jarige jongen uit Rotterdam aangehouden op verdenking van fietsendiefstal/heling. De jongeman werd aangehouden terwijl hij op de gestolen fiets rondreed bij het NS station van Barendrecht
Agenten reden vanmiddag (Dinsdag 6 september 2016) op het parkeerdek van het NS station. Hier zagen ze de jongen op een zwarte Cortina fiets (foto) rijden: “Wat opviel was dat er geen slot aan de fiets zat. Hierop hebben wij de fietser aan de kant gezet. Na onderzoek bleek de fiets eerder die dag te zijn gestolen elders in Barendrecht.”
Onderzoek
De politie heeft de zaak onderzocht en zo de eigenaar kunnen achterhalen. Hierdoor kan de fiets terug naar de rechtmatige eigenaar. In verband met het lopende onderzoek kan de politie (nog) geen verdere informatie verstrekken over waar de fiets precies is gestolen.
Vandaag #16jr rdammer aangehouden #ns #Barendrecht. Fiets was eerder vandaag (Dinsdag 6 september 2016) elders gestolen in #Barendrecht. pic.twitter.com/BYI9KpKTHm
— Remy Hartog (@POL_Hartog) September 6, 2016
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025