Aanrijding tussen twee auto’s op de 1e Barendrechtseweg
Vrijdag 7 juni 2013 (44 sec)
BARENDRECHT – Om kwart over één vanmiddag (Vrijdag 7 juni 2013) heeft de politie melding gemaakt van een aanrijding met letsel op de 1e Barendrechtseweg. Bij het ongeval waren twee personenauto’s betrokken. Een ambulance werd direct met spoed opgeroepen naar het ongeval.
Ter plaatse is er besloten om ook de brandweer op de roepen om te helpen bij een beknelling. De brandweer hoefde niemand te bevrijden, alle betrokkenen bleken hun voertuig al te hebben verlaten. Omdat er sprake was van meerdere slachtoffers is er enige tijd later nog een ambulance met spoed naar de locatie van het incident gekomen. Beide ambulances zijn vervolgens met een slachtoffer ter controle naar het ziekenhuis gegaan. Het is niet bekend wat voor letsel ze hierbij hebben opgelopen.
De verkeersdoorstroming op de 1e Barendrechtseweg is ten tijde van het ongeval verstoord geweest. Rond kwart over twee is de weg weer vrijgegeven.
Fotograaf: Ingezonden foto's, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026