World Ports Classic in razend tempo door Barendrecht
Vrijdag 30 augustus 2013 (1 min, 15 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanmiddag (Vrijdag 30 augustus 2013) even na drie uur is de wielerronde ‘World Ports Classic’ door Barendrecht gereden. Naar schatting hebben enkele honderden mensen in Barendrecht langs de route gestaan, vele van hen stonden daar tevergeefs.
World Ports Classic
De World Ports Classic is een jaarlijkse wielerronde tussen de havens van Antwerpen en Rotterdam. Vandaag (Vrijdag 30 augustus 2013) werd de eerste etappe gereden van Antwerpen naar Rotterdam, waarbij de route door Barendrecht liep. Morgen (Zaterdag 31 augustus 2013) zullen de wielrenners weer terug rijden, maar zullen dan niet door Barendrecht rijden.
Verkeerschaos en verwarring over route
De route zoals deze in eerste instantie bekend was zou via de Heinenoordtunnel, via de Kilweg, over de 3e, 2e en 1e Barendrechtseweg gaan om vervolgens Barendrecht te verlaten via de Dierensteinweg. Op het laatste moment werd echter bekend dat de wielrenners niet door het centrum van Barendrecht zouden gaan, maar via de rondweg over de Ziedewijdsedijk/Boezemweg. Hierdoor hebben de kijkers langs de route in het centrum van Barendrecht de wielrenners gemist. Ondanks dat de route werd aangepast vanwege de werkzaamheden aan de Dierensteinweg was het een grote verkeerschaos rond het kruispunt bij de op- en afrit van de A15 bij de Greenery. De politie en verkeersregelaars zijn nog enige tijd druk bezig geweest met het op gang brengen van al het vastgelopen verkeer.
De winnaar van deze etappe is Jelle Wallays geworden, 26 seconden na hem is André Greipel gefinisht. Alessandro Petacchi ging vandaag (Vrijdag 30 augustus 2013) als derde over de finishlijn.
Fotoalbums
Recent nieuws
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026