Foto’s: Marathon Rotterdam over het Havenspoorpad bij Brasserie Vrijenburg
Maandag 10 april 2017 (39 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Gisteren (Zondag 9 april 2017) vond de 37e editie van de marathon van Rotterdam plaats. Wie vanuit Barendrecht de marathon wilde zien kon natuurlijk de TV aanzetten, maar veel mensen kozen er ook voor om langs het Havenspoorpad (op de grens met Rotterdam) de lopers aan te komen moedigen. Voor het weer hoefde je het in ieder geval niet te laten.
Lopers
Even na half elf kwamen de eerste lopers voorbij (13km punt). Hierna volgde al snel de grote groep deelnemers, ruim een uur lang was het Havenspoorpad volledig gevuld met (hard)lopers. Ter hoogte van Brasserie Vrijenburg werd er muziek gedraaid door een DJ. Dit zorgde voor zowel de lopers als het publiek voor een gezellige sfeer.
Zie ook: Succesvolle Kids Run en (Mini-)Marathon voor atleten CAV Energie
Video
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025