Nieuw dameselftal ‘Excelsior Barendrecht’ wint oefenwedstrijd van BVV JO15-1 op de Bongerd
Woensdag 23 augustus 2017 (37 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Het nieuwe damesvoetbalelftal ‘Excelsior Barendrecht’ speelt dit seizoen voor het eerst mee in de Eredivisie Vrouwen. Gisteravond (Dinsdag 22 augustus 2017) werd in voorbereiding op de eerste wedstrijd een oefenwedstrijd gespeeld op Sportpark de Bongerd.
Hoewel de dames vlak na de aftrap om 19:45 uur met 0 – 1 achter stonden is de oefenwedstrijd uiteindelijk met 3 – 1 gewonnen.
Eerste wedstrijd
Vrijdagavond 1 september (19:30 uur) speelt het team de eerste wedstrijd tegen PSV in het stadion van Excelsior. In de selectie zitten speelsters van 17 t/m 24 jaar vanuit BVV Barendrecht en Excelsior, daarnaast komt ongeveer de helft van buiten deze clubs. Seizoenkaarthouders van Excelsior Rotterdam en leden van BVV Barendrecht mogen dit duel gratis bezoeken op vertoon van de seizoenkaart, ledenpas of sponsorkaart. Voor losse tickets geldt een vrije verkoop.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026