Start dansseizoen FunkyFeet 2017-2018
Woensdag 23 augustus 2017 (53 sec)
BARENDRECHT – De zomervakantie is weer ten einde gelopen… FunkyFeet is al langzaam aan gestart met het zomerrooster. Er zijn al veel dansers en gastdansers langs geweest om lekker los te gaan in de HipHop & Moderne lessen. Voor velen is het na een aantal weken stilzitten uiteraard weer heerlijk om in actie te komen en te gaan dansen!
Het docententeam: Susan Watson, Danielle van der Holst, Joey van der Slot, Miquel Kapel, Joshua Weelen, Jamie Debets en Anique Schoonenbeek gaan jullie dit seizoen zeer zeker weer verrassen met toffe moves.
FunkyFeet
Afgelopen maandag zijn de lessen van het nieuwe dansseizoen bij FunkyFeet van start gegaan. Op de locaties Waterpoort en De Vrijheid (Brandsma-akker) wordt gestart met de lessen: Streetdance/ HipHop, Urban/HipHop, Modern, Kinderdans, Show/Musical, Selecties én Breakdance. Het komende jaar wordt een spetterend dans seizoen! Op het (dans) programma staan o.a de eigen FunkyFeet Danswedstrijd, Pepernotendisco, leerlingen voorstelling in Theater Zuidplein en diverse demonstraties..
Het docententeam van FunkyFeet heeft er super veel zin in. Voor meer info over het lesprogramma, kijk op: funkyfeet.nl
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025