Kinderen van Het Kompas in actie voor Oekraïne: €14.098 opgehaald met sponsorloop
Vrijdag 15 april 2022 (43 sec)
BARENDRECHT – Op donderdag 31 maart en maandag 4 april liepen de kinderen van basisschool Het Kompas uit Barendrecht een sponsorloop voor Oekraïne. In de dagen hiervoor zijn de kinderen van Het Kompas op pad gegaan om sponsoren te vinden. Al snel bleek dat de kinderen massaal gesponsord werden door familie, vrienden en/of buren. Dirk van den Broek sponsorde voor alle kinderen een banaan na afloop.
Helaas moesten de kinderen door de weersomstandigheden uitwijken naar de de gymzaal van Aksent. Aldaar stonden ouders klaar om de kinderen aan te moedigen en te ondersteunen. De inzet was super. De kinderen haalden een geweldig bedrag op: €14.098.
Foto: Directrice Martina Verhaar (L) en gymleerkracht Kim Blom – de Bruijne (R).
Foto: Kinderen van Het Kompas in actie voor Oekraïne: €14.098 opgehaald met sponsorloop – https://t.co/L0SZsvEIgb #Sponsorloop #Barendrecht pic.twitter.com/eBVqKshqi4
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) April 15, 2022
Recent nieuws
-
Jut & Jul Kids sluit winkel op de Middenbaan, uitverkoop gestart
Maandag 19 mei 2025
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025