Diploma-uitreiking voor geslaagden van VTO Engels op het Dalton Lyceum
Woensdag 4 oktober 2017 (45 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Afgelopen donderdagmiddag (28 september) zat de aula van het Dalton Lyceum Barendrecht vol met trotse leerlingen en ouders voor de diploma-uitreiking van VTO Engels, een onderdeel van het versterkt talenonderwijs van de school.
Alle leerlingen die vorig schooljaar de VTO lessen hebben gevolgd en het examen hebben gemaakt zijn geslaagd, enkelen zelfs met “Distinction”.
Certificaat
In totaal zijn 115 leerlingen een Anglia certificaat rijker. Veel van deze leerlingen volgen in het nieuwe schooljaar de VTO lessen een niveau hoger. De Anglia certificaten en niveaus zijn gekoppeld aan het Europees Referentie Kader en zijn daarbij ook internationaal geldig als bewijs van vaardigheid in het Engels. Zo kunnen leerlingen sommige certificaten o.a. gebruiken om toegelaten te worden op Britse universiteiten of hogescholen.
Met extra aandacht voor talen op het Dalton Lyceum Barendrecht bereidt de school leerlingen steeds beter voor op het vervolgonderwijs, waar steeds meer boeken en lesstof ook in het Engels worden aangeboden.
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025