28 okt: Spoken en griezelen tijdens Halloween in de Oranjespeeltuin
Woensdag 4 oktober 2017 (45 sec)
BARENDRECHT – Zaterdag 28 oktober is het weer zover! Dan vieren we traditiegetrouw Halloween in de Oranjetuin. Heb je zin om lekker te spoken en te griezelen? Zorg dan dat je om 18.45 uur in de Oranjetuin bent.
De toegang is gratis. Om 19.00 uur begint de optocht door de Oranjewijk. Alle deelnemers wordt gevraagd om zich zo angstaanjagend mogelijk aan te kleden en vergeet ook vooral je lampion niet.
Griezelen
Voor het mooist verklede kind en de mooist verklede ouder is er een leuke prijs, namelijk bioscoopkaartjes voor een hele spannende film! De optocht eindigt weer in de Oranjetuin die dan nog spannender is dan normaal! Voor alle deelnemers is er na afloop wat drinken met iets lekkers. Het griezelfeest wordt om 20.30 uur afgesloten.
Het bestuur benadrukt dat de ouders tijdens de optocht zelf verantwoordelijk zijn voor hun kinderen. Bij slecht weer kan het evenement worden afgelast. Kijk bij twijfel op de website van de Oranjetuin.
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025