CBS Smitshoek 8A wint districtsfinale, gaan door naar KNVB finale schoolvoetbaltoernooi
Donderdag 8 juni 2017
(45 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – De jongens van groep 8A van CBS Smitshoek uit Barendrecht doen het goed bij het schoolvoetbal. Eigenlijk is dat nog een beetje zachtjes uitgedrukt, want deze kanjers hebben het al super ver geschopt.
Op goede vrijdag wonnen ze het schoolvoetbaltoernooi bij VV Smitshoek. Vervolgens wonnen ze op 24 mei 2017 de regiofinale bij VV Alexandria ’66. En alsof dat nog niet genoeg was wonnen deze voetbalkanjers op 7 juni 2017 ook nog de districtfinale bij Forum Sport in Voorburg!
KNVB Finale
Er wacht de jongens dus nog een laatste KNVB finale wedstrijd op 21 juni 2017. Het zal een zware wedstrijd worden voor de jongens want de dagen ervoor gaan ze op schoolkamp. Wellicht maakt de trotse juf Christel er een trainingskamp van en moeten de leiders Rene en Andy maar mee.
CBS Smitshoek: “Mees, Brett, Pascal, Matthijs, Sem E, Matheo, Dino, Joost, Luuk, Jaden, Ismael, Renzo, Dani, Sem B, Rocco en Bojan jullie hebben het fantastisch gedaan!“
Recent nieuws
-
Tarieven gemeentebelasting 2021 vastgesteld: Afvalstoffenheffing stijgt met 19%
Zaterdag 16 januari 2021
-
L2Fiber komt eind januari met concrete planning voor uitrol van glasvezel in Barendrecht
Donderdag 14 januari 2021
-
Dierensteinweg afgesloten na aanrijding met personenauto en vrachtwagen
Woensdag 13 januari 2021
-
Oplossing voor gaten in talud spoortunnel kan nog 2 jaar duren
Woensdag 13 januari 2021
-
Wethouder Proos wil met brandbrief aandacht vragen voor ‘vergeten’ ondernemers: Concrete voorbeelden van belang
Woensdag 13 januari 2021